Перша зустріч Кіноклубу проф. Рінгельштайна 29.10.2021

29 жовтня 2021 року відбулася кінозустріч під керівництвом Професора програми Фулбрайт в Україні Альберта Рінгельштайна. За попередньо проведеним опитуванням студентів нашого факультету, було обрано фільм першого кінопоказу. Ним став американський кінофільм 1952 року в жанрі вестерн, а саме картина Фреда Циннеманна «High Noon». Варто зазначити, що цей фільм вважається одним з найкращів зразків вестерна в історії кінематографу. По закінченні перегляду відбулася жвава дискусія, де кожен мав змогу висловити своє враження стосовно основних ідей фільму та його тематики.

Професор Альберт Рінгельштайн із Луїзіани, США знаходиться в нашому університеті за програмою Фулбрайта, провів лекції із студентами нашої кафедри на всіх курсах, а на завершення свого перебування, яке закінчується 08.11, організовує кінозустрічі. Ці кінозустрічі є ще одним складником навчального процесу та ефективним інструментом у вивченні та вдосконаленні англійської мови. Вони передбачають підготовчий етап перед переглядом фільму, а потім активну дискусію щодо вражень стосовно переглянутого матеріалу. Таких зустрічей заплановано п’ ять. Деталі щодо зустрічей описані в попередній публікації.

d2015099-ff86-4c1f-9daa-1efd67a13c1b