Подяка Канадсько-Українського Фонду Міжнародної Допомоги

Президент Канадсько-Українського Фонду Міжнародної Допомоги Антоніна Кумка висловила свою подяку за сприяння у реалізації Проекту Підтримки Протезування в Україні.diakyyДякую рідному Факультету Іноземних Мов, Кафедрі Комунікативної Лінгвістики та Перекладу, Чернівецького Національного Університету ім. Юрія Федьковича та особисто професору В. Бялику за допомогу у реалізації Проекту Підтримки Протезування в Україні. Ми намагаємось максимально залучати українських професіоналів-волонтерів на місцях до різних аспектів реалізації Проекту і, перекладачі-волонтери (Любомир Нагірний, Оксана Олексів, Юлія Банар), які працюватимуть у Львові два тижні з командою спеціалістів, є представниками вищезазначеної кафедри.