Зустріч з стейкхолдером, провідним фахівцем IT компанії Codifire Галиною Баланюк

22 лютого 2022 року відбулася зустріч студентів і викладачів кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу з провідним фахівцем IT компанії Codifire Галиною Баланюк. У ході жвавого спілкування з фахівцем, який має досвід як викладацької діяльності саме в галузі підготовки перекладачів, так і понад десять років стажу роботи в ІТ галузі, присутні дізналися про напрями роботи компанії, її співробітництво з національними та міжнародними партнерами, а також широкий спектр можливостей для працевлаштування випускників ОП.  Галина Баланюк наголосила на необхідності формування і розвитку комплексу необхідних для сучасного фахівця професійних і гнучких умінь, а саме вміння налагоджувати та здійснювати ефективну комунікацію, користуватися інформаційними технологіями для вирішення різноманітних завдань,  працювати в команді, негайно реагувати й адаптуватися до нових умов, а також самоорганізованість і креативність. На завершення зустрічі були окреслені горизонти подальшої співпраці, зокрема можливості проходження різних видів практик для студентів нашої кафедри.