7.11 Зустріч з директором компанії Translatel, стейкхолдером освітніх програм кафедри, Бондаренком О.C.

У понеділок 7.11 о 17:00 відбудеться зустріч канд.філол.н.,доц., засновника та генерального директора перекладацької компанії Translatel, гаранта освітніх програм кафедри КЛП Бондаренка Олександра Сергійовича  із викладачами кафедри КЛП в рамках його стажування на нашій кафедрі. На зустрічі доц. Бондаренко О.С.поділиться своїм досвідом та думками щодо перекладацької діяльності в Україні, ролі перекладача, його самовдосконалення та самоосвіти, новітніми методами  здійснення перекладу із залученням сучасних інноваційних технологій, а також методами ефективного викладання перекладу та іншомовної комунікації. Запрошуються всі викладачі кафедри. Надалі планується також зустріч із студентами кафедри, де вони зможуть дізнатися, як  розширити свій світогляд щодо фахової діяльності у царині іншомовної комунікації.