Друга зустріч зі стейкхолдером – засновником міжнародного освітнього проекту TranslAcademy Олександром Бондаренком

14 листопада 2022 року відбулася зустріч студентів кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу із засновником міжнародного освітнього проекту TranslAcademy, членом асоціації The Globalization and Localization Association (GALA), координатором секторів “Шляхи оптимізації перекладацьких практик майбутніх перекладачів” та “Використання інформаціних технологій у перекладі” Всекраїнської спілки викладачів перекладу, засновником освітньої ініціативи CAT for Grad Олександром Бондаренком.

Темою обговорення було  « Як втриматися на плаву перекладачу- початківцю». Фахівець пояснив студентам різницю роботи штатного працівника та фрілансера, також в ході дискусії було порушено питання плюсів та мінусів кжного виду роботи. Студенти жваво долучалися до дискусії та задавали питання. Найнагальнішими питанняма для них були питання отримання першого досвіду та об’єктивної оцінки оплати праці перекладача.

Це не остання зустріч з паном Бондаренком, стежте за новинами для того щоб не пропустити нові зустрічі!