Студенти кафедри Комунікативної лінгвістики та перекладу ЧНУ успішно завершили міжнародний курс з інформаційної безпеки

Студенти 2 курсу кафедри Комунікативної лінгвістики та перекладу факультету іноземних мов Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича (ЧНУ) отримали міжнародні сертифікати про успішне проходження навчального електронного курсу на тему “Базові правила інформаційної безпеки”.

Ці сертифікати є свідченням того, що студенти вивчили ключові аспекти, які стосуються цифрової грамотності та безпеки. Освітній курс, який вони успішно завершили, включав в себе широкий спектр тем, від захисту персональних даних до розуміння основних принципів кібербезпеки.

Цей значний досягнення відображає прагнення кафедри подальшого розвитку компетентностей студентів у сфері сучасних технологій та інформаційної безпеки. Завдяки цьому студенти отримують не тільки фундаментальні знання з комунікативної лінгвістики та перекладу, але й важливі навички, необхідні для успішної професійної діяльності у цифровому світі.

Кафедра висловлює глибоку вдячність студентам за їхню відданість навчанню та прагнення до самовдосконалення. Вітаємо їх з отриманням цих важливих сертифікатів та сподіваємося на подальший успіх в їхніх академічних та професійних зусиллях.

photo_2023-06-19_08-17-06 photo_2023-06-19_08-17-19 photo_2023-06-19_08-17-30