Вивчення англійської мови: погляд завідувача кафедри, проф. Бялика Василя Дмитровича на поточну ситуацію в Україні

У рамках спеціального інтерв’ю проф. Бялик Василь Дмитрович розглянув питання вивчення англійської мови серед українців. Він підкреслив, що процес вивчення мови індивідуальний і залежить від багатьох факторів, включаючи культурний бар’єр і національний світогляд.

Зокрема, було зазначено, що для успішного вивчення англійської мови необхідне поглиблене мовне середовище. Прикладом може слугувати ситуація, коли діти, оточені носіями мови, швидше опановують англійську.

Проф. Бялик також вказав на проблеми в освітній системі України: неадекватне фінансування, економічні та соціальні фактори, які заважають розвитку англомовної освіти.

Завітайте до нас для більш детальної інформації та обговорень на цю тему!