28.11.23 четверте практичне заняття з курсу міжкультурної комунікації

28 листопада 2023 року, відбулося четверте практичне заняття з курсу міжкультурної комунікації для студентів 4-го і 5-го курсів кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу та кафедри англійської мови.

Студенти працювали у міні-групах та обговорювали оповідання, які обрали студенти з Німеччини. Суть обговорення полягала в інтерпретації основної думки оповідання, її критичного осмислення і висловлення думки щодо цього. Під час обговорень у студентів виникали інсайти, якими вони мали змогу поділитися з партнерами, і це, в свою чергу, слугувало стимулом для продовження спілкування. Загалом, у ході жвавих дискусій українські і німецькі студенти ще ближче познайомимлися одне з одним і стали відвертіше поводитися у breakout rooms.

Наступного разу оповідання обирають студенти з України, заповнивши назву в таблиці зі спільним доступом (https://docs.google.com/document/d/1JxOXf1rBwVKNpgo-GyJA3qMMdx9QA1rY/edit). Вони повинні підготувати запитання до оповідання, а також цікаві завдання для обговорення.

Student List for short stories

Screenshot 2023-11-28 at 13.25.36 Screenshot 2023-11-28 at 13.26.12 Screenshot 2023-11-28 at 13.27.31