Дозвілля студентів 2-го курсу кафедри Комунікативної лінгвістики та перекладу

Хобі студента! Яке воно?
Студенти кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу (246 гр., що вивчає англійську як основну мову і 261 гр, – англійська як друга мова – перший рік навчання (французька – основна) – талановиті й обдаровані особистості й креативні майбутні перекладачі.

Багато з них, незважаючи на насичений графік online-навчання, знаходять час і для улюблених занять, під час яких можуть відпочити, покреативити й отримати масу позитивних емоцій.
А Вам цікаво чим студенти займаються у вільний від занять час, Які їхні захоплення? Як англійська мова допомагає відпочивати студентам?
Відео ось тут.

#Я_люблю_ЧНУ #англійська_це_наше_все #моє_хобі.