Науково-методологічний вебінар «Психологічне благополуччя викладачів іноземних мов: як стати щасливим?»

1

24 березня 2021 року, асистент кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу Катерина Балахтар провела науково-методологічний вебінар «Психологічне благополуччя викладачів іноземних мов: як стати щасливим?» для викладачів факультету іноземних мов. Участь у заході взяли викладачі усіх кафедр факультету іноземних мов (як спеціальні, так і не спеціальні). Викладачі актуалізували знання про сутність психологічного благополуччя; дослідили власний індекс життєвої задоволеності як індикатор психологічного благополуччя; визначили зв’язок благополуччя і психологічної безпеки освітнього середовища; виокремили чинники психологічного насилля та умови створення психологічно безпечного освітнього середовища. На особливу увагу заслуговує вдосконалення здатності до самоаналізу та розвитку особистісного потенціалу забезпечення психологічного благополуччя.
Крім того, викладачі мали змогу попрактивувати: оволодіти техніками психологічного убезпечення, а саме проективних, типу малюнків, дихальних та саморегуляцією; вдосконалити навички управління власними емоційними станами й ефективного впливу на стани інших; розширити уявлення щодо методів формування сприятливого соціально-психологічного клімату в освітньому середовищі, опанувати психологічні методи і прийоми, що впливають на рівень психологічного благополуччя. Дякую викладачам за активну роботу, за готовність розвиватися, за позитивні відгуки та високу оцінку моєї роботи, за конструктив та натхнення!!!!!. Далі буде…