Організація AIESEC спільно з UNICEF організовує «Найбільший урок у світі»

Організація AIESEC спільно з UNICEF організовує «Найбільший урок у світі»

Що таке «Найбільший урок у світі»?
Це всесвітня ініціатива, спрямована на ознайомлення дітей із Цілями сталого розвитку. Цьогоріч подія, що відбудеться в Україні, буде присвячена поширенню знань про зміни клімату. Уроки проведуть 19-23 квітня. У Чернівцях ця ініціатива реалізовувалася вперше навесні 2019 року.

Чому ж саме вам, студентам факультету іноземних мов, варто долучатися до участі?

🇺🇦 Всеукраїнська ініціатива 🇺🇦
«Найбільший урок у світі» проходить у 22 областях України. Стаючи амбасадором, ви отримуєте чудовий шанс вплинути не лише на своє місто, а й зробити внесок у формування молоді всієї країни!

:busts_in_silhouette: Локальне волонтерство :busts_in_silhouette:
Хочете відчути, як це — волонтерити та змінювати щось власними зусиллями вже тут і зараз? Спробуйте свої сили в одній зі шкіл Чернівецької області та проведіть урок. Це дасть змогу не лише зрозуміти цінність волонтерства, а й збагнути, чи подобається вам викладати дітям. «Найбільший урок у світі» стане надійним стартом для подальшої участі в подібних проєктах.

:books: Можливість вивчити щось нове :books:
«Найбільший урок у світі» — не лише про викладання. Це про взаємообмін знаннями та досвідом. Онлайн-конференція 17 квітня, що допоможе провести уроки, ознайомить амбасадорів, як саме кожна людина може боротися зі змінами клімату.

🤝 Можливість знайти однодумців 🤝
«Найбільший урок у світі» об’єднує небайдужих молодих українців, які прагнуть діяти. Можливо, після завершення ініціативи, об’єднуючись з декількома новими знайомими, ви й надалі будете творити зміни у спільному проєкті?

:star2: Цінний практичний досвід :star2:
Завдяки «Найбільшому уроку у світі» ви розвинете public speaking та soft skills. Окрім того, сертифікат амбасадора, що надається після участі, впевнить роботодавця у вашій активності та бажанні діяти. Також чимало студентів факультету іноземних мов у майбутньому працюють вчителями/викладачами. Це буде гарною практикою для вас та приємним пунктиком у резюме.

Долучайтеся до ініціативи “Найбільший урок у світі” та ставайте її амбасадорами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *