У рамках міжнародної наукової конференції, яка відбудеться в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича та організовується факультетом іноземних мов за активної участі кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу, відбулася лекція/виступ професорки Автономного Університету Барселони Алли Широкової-Манно у середу 10 квітня, в якій науковиця поділилися своїми думками щодо викладання перекладу в закладах вищої … Читати далі Лекція професорки Барселонського університету А. Широкової-Манно “Empowered students. Navigators of translation training programs”