Перейти до основного вмісту
Із 20 по 24 квітня 2026 р. викладачі кафедри — доценти Юрій Ковалюк та Юлія Головащенко— пройшли стажування в Туринському університеті (UniTo) у межах програми академічної мобільності Erasmus+.

Із 20 по 24 квітня 2026 р. викладачі кафедри лінгвістики та перекладу —доценти Юрій Ковалюк та Юлія Головащенко— пройшли стажування в Туринському університеті (UniTo) у межах програми академічної мобільності Erasmus+.

Метою стажування стало проведення гостьових лекцій, розвиток наукової співпраці, а також обмін професійним досвідом у сфері викладання, організації освітнього процесу та інтернаціоналізації освітньо-професійних програм.

Юрій Ковалюк провів цикл лекцій для студентів бакалаврської програми, присвячених проблематиці фразеології в корпусо-базованому та дискурсному аспектах. Юлія Головащенко працювала з магістрантами та аспірантами в межах дисципліни «Digital Humanities», зосередивши увагу на феномені сучасної цифрової поезії у соціальних мережах. Обоє викладачів продемонстрували високий рівень професійної підготовки, педагогічної майстерності та ефективної комунікації зі здобувачами освіти.

Колеги з Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Туринського університету обмінялися цінним досвідом, який сприятиме подальшому розвитку співпраці між факультетом іноземних мов ЧНУ та факультетом іноземних мов, літератури і сучасних культур UniTo.

Юрій Ковалюк та Юлія Головащенко висловлюють щиру подяку Alma Mater і колегам із Туринського університету за теплий прийом, професійний нетворкінг, плідну співпрацю та щиру підтримку України.

зображення_viber_2026-04-20_12-37-30-969.jpgзображення_viber_2026-05-02_20-09-09-122.jpg

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності