Міжнародні стажування викладачів

Сертифікати проходження закордонних стажувань викладачами кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу 

Звіт

про міжнародну діяльність кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу

  1. I. Міжнародне наукове та навчально-методичне співробітництво
  2. Кафедра співпрацює з лекторами ,які перебувають за програмою Fulbright. Кафедра матеріально забезпечила перебування професора Альберта Рінгельштейна за програмою  Fulbright в університеті у період з  20 вересня по 8 листопада 2021 року, який прочитав цикл лекцій ( 7 лекцій) з культури та історії США для студентів кафедри бакалаврського і магістерського рівнів. Він також взяв участь у засіданнях студентських наукових гурків, під час роботи яких студенти мали змогу переглядати різні шедеври кінематографу, критично аналізувати їх та обговорювати їх разом з проф. Альбертом  Рінгельштайном.
  3. Кафедра співпрацює з державним університетом Пенсильванії ( проф. Майкл Найдан). У рамках такого співробітництва відбулася спільна відеоконференція з проблем художнього перекладу. ( жовтень 2021 року, інформація на сайті кафедри).
  4. Заплановане навчально-методичне стажування професора Бялика В.Д., у католицькому універитеті м. Люблін, Польща з 2.05.2022 по 15.05.2022 року у обсязі 90 годин (3 кредити)

стажування у ВБ

Стажування у Великобританії

fullbright

Проф. Бялик В. Д., під час стажування у США за програмою В. Фулбрайта

стажування

 Стажування проф. Бялика В.Д. в Пенн Стейт університеті (США)

Exeter

 Стажування проф. Бялика В.Д. університеті Ексетера (Великобританія) 2022

Comments are closed