Студенту

База тем курсових та магістерських робіт

Теми виконаних та запропонованих магістерських робіт

Соціальна підтримка 

Запобігання корупції в ЧНУ 

Робота для студентів ЧНУ

Напрями роботи профспілкової організації студентів ЧНУ:

1. Захист прав студентів.
2. Допомога студентам із працевлаштуванням.
При профспілковій організації студентів з 2010 року діє Університетський центр кар’єри, який організовує круглі столи, онлайн та офлайн зустрічі із успішними підприємцями, діячами культури та науковцями, постійно оновлює наявну базу вакансій для працевлаштування молоді та організовує Ярмарки вакансій (з 2013 року). Більше інформації про наявні вакансії у Центрі кар’єри ЧНУ можна знайти на цьому телеграм-каналі: https://t.me/stud_job_cv_ua
3. Волонтерська діяльність.
При профспілковій організації студентів діє Студентський волонтерський рух ЧНУ “Крок назустріч”. Найвідомішою акцією наших волонтерів є Благодійна акція “Святий Миколай спішить до кожної дитини”.
4. Культмасова діяльність.
Як профспілкова організація студентів ЧНУ, так і кожне профбюро студентів всіх факультетів та інститутів займаються організацією численних студентських івентів (змагання, ігри, конкурси, фестивалі, вечірки, посвяти і т.д.).
5. Дисконтна діяльність.
Профспілкова організація студентів ЧНУ всім студентам, які стають членами профспілки видає “Профспілкові id картки”, які виконують також і функцію дисконтної картки. Перелік знижок для власників профспілкових карток можна переглянути на телеграм-каналі за
посиланням: https://t.me/student_id_card
Також, вже вдруге при отриманні карток студенти отримують набір PROFкупонів, який складається із 6 відрізних купонів на знижки у партнерів профспілковї організації студентів (мережі магазинів канцелярії «Мінос», мережі сервісних центрів ремонту
комп’ютерної техніки «WGS», Мережі спортивних клубів «Nova sport», мережі магазинів «Joy Market», боулінг-клубу «Турбіна», туристичного провайдера «Pegas»).
6. Наставницька діяльність для першокурсників.
З 2015 року профспілкова організація студентів реалізує проєкт “Студентський куратор ЧНУ”. В рамках цієї ініціативи для груп 1 курсу призначаються своєрідні наставники (студентські куратори), які обираються споміж профспілкового активу старших курсів.
Студентський куратор – це профспілковий активіст, який проводить роботу з першокурсниками спрямовану на їх кращу адаптацію у навчально-виховному процесі в Чернівецькому
національному університеті імені Юрія Федьковича.
Студкуратор – це той, хто допоможе, навчить, підтримає!
Методична підготовка студкураторів розпочинається у травні та триває до серпня.
7. Навчання профактиву.
Кожного року для навчання новообраних профоргів проводиться “Школа профорга”, а рамках якої профспілкові активісти мають змогу відвідати декілька тренінгів, які формують у студентів навички та вміння необхідні для зразкового виконання своїх обов’язків.

Профспілкова організація студентів ЧНУ: Кіндзерський Віталій: +38 095 33 91 682, +38 097 914 33 22, або голова профбюро факультету.

 

Comments are closed