Відрядження завідувача кафедри Бялика В.Д. в Університеті Ексетеру

У рамках мовної підготовки іноземних студентів з Європи, завідувач кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу, Бялик Василь Дмитрович задіяний до навчального процесу в Університеті Ексетеру. Василь дмитрович читає понад дві пари на день, а також розробляє проєкти, спрямовані на поглиблене вивчення англійської мови.

Університет дуже гарний і відомий не тільки в Сполученому Королівстві, але у світі. Викладачі та випускники – лауреати Нобелівської премії.
Василь Дмитрович наразі працює в Streatham Campus цього університету (58 корпусів та 24 гуртожитки). На базі кампусу є Modern Languages Department, де вивчають мови та переклад. Тут я наш завідчувач хоче започаткувати регулярне вивчення української мови, культури та перекладу.
Головним в університеті є канцлер, який має суто церемоніальні функції, а всю роботу по керівництву університету виконує віце-канцлер, тобто ректор – Ліса Робінсон, з якою мав нагоду зустрітися Василь Дмитрович.

Курси які читає Василь Дмитрович – практичний курс англійської мови для студентів Італії, Іспанії, Франції, Німеччини

Приємно працювати у повністю англомовному колективі. При поясненні матеріалу жодним чином не використаєш українську мову). Цікавий досвід, який може пригодитись і дома. Тут гарні авдиторії, а на кожному кутку sanitising stations, ну і звичайно є тут і ліфт на 3 поверхи, туалет для інвалідів, common room, etc.

Бялик В.Д.

7ef67e98-b87b-4e32-aae3-1b959fcd3e0c 7f1dca8b-8562-43db-9482-7f33f79e9836 872aa3e1-2d16-4ff7-b410-7882affead3c cc04ac60-3f9e-42bc-b36c-c297a888ccc6