Робота наших студентів в проєкті “United Business Community”

згідно договору про співпрацю між ГО “Об’єднані задля України” та кафедрою комунікативної лінгвістики та перекладу в межах проєкту “United Business Community” було здійснено переклад сайту, статтей та озвучку англійською та українською мовою студентами 4 курсу – Цап’юк Максим та Хромова Євгенія.

Ми об’єднались задля України🇺🇦
Задля її розвитку, підтримки та успішного майбутнього

З початку повномасштабної війни український бізнес гостро відчув потребу в розширенні та розвитку на міжнародному ринку. Знання англійської мови для цієї цілі — нагальна потреба. І ми, громадська організація «ОЗУ», можемо і хочемо допомогти задовольнити цю потребу.

ГО «Об’єднані задля України» — це об’єднання свідомих й активних громадян. Ми працюємо задля:

▫️розвитку рівня освіти в Україні,
▫️популяризації вивчення англійської мови,
▫️сприяння діалогу з питань в галузі освіти,
◽️організації заходів та кампаній щодо розвитку освіти і науки,
◽️підтримки волонтерського руху в Україні.

Наша місія — сприяння вивчення англійської мови у бізнес-колах для їх виходу на міжнародний ринок з метою підтримки економіки України!

Якщо вам теж небайдужа доля нашої держави — долучайтеся до нашої спільноти.

Слава Україні!💙💛