13.02.24. Відкрита лекція з Теорії та історії перекладу к. філол. н. О. В. Шумейко

13 лютого 2024 року кандидат філологічних наук, доцент кафедри Ольга Володимирівна Шумейко провела відкрите лекційне заняття з курсу «Теорії та історії перекладу» для студентів 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціалізацією 035.041 «Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська)». Тема лекції: “Translation Across Ancient Civilizations: Overview”.

На лекції широко розглянуто питання витоків історії перекладу в

країнах Давнього Сходу. Було визначено та охарактеризовано жанри та методи перекладу стародавніх текстів. Представлено низку імен перших перекладачів стародавнього світу. Також здійснено огляд ранніх перекладів текстів, здійснених в країнах Давнього Сходу.

Виклад лекційного матеріалу супроводжувався детально розробленою мультимедійною презентацією, що сприяло ефективності засвоєння матеріалу студентами, а також зацікавило усіх присутніх темою лекційного заняття.

photo1707847667 photo1707847714 (1) photo1707847714 (2) photo1707847714