Співпраця кафедри з Вікном в Америку

Шановні студенти кафедри! Просимо долучитися до волонтерської діяльності у рамках співробітництва між нашою кафедрою та WOA, обласна наукова бібліотека. Учасникам проєкту буде видано сертифікат від Посольства США, який можна використати у резюме у майбутніх програмах, проєктах, чи кар‘єрі. Деталі можна дізнатися на кафедрі чи в обласній бібліотеці. Волонтери можуть користуватися фондами обласної бібліотеки, літературою, наданою Посольством США, e-Library, книгами, які не доступні в Інтернеті і є тільки у фондах бібліотеки. Запис волонтерів проводиться на кафедрі.

2024-03-12-16-14-51-01