15.04 Перекладацький майстер-клас Оксани Куцої

15 квітня 2024 року, в атмосфері наукового спілкування та професійного зростання, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича став майданчиком для значущої події у сфері мовної освіти та перекладу. Факультет комунікативної лінгвістики та перекладу зібрав своїх студентів і викладачів на майстер-клас, який провела ніхто інший, як Оксана Куца – визнаний фахівець у галузі перекладознавства, PhD, доцент з Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Захід освітлював актуальну тему “Embrace the Strain, Amplify the Gain: Productive Feedback in Conference Interpreter Training Aligned with EU Standards”, що прямо відображає сучасні виклики та вимоги до підготовки конференц-перекладачів. Учасники майстер-класу отримали унікальну можливість поглибити свої знання про ефективні стратегії надання зворотного зв’язку, який сприяє розвитку навичок перекладу та відповідає стандартам якості Європейського Союзу.

Майстер-клас був не просто лекцією, а діалогом між учасниками і тренером, де кожен міг поділитися власним досвідом та поставити питання. Оксана Куца залучила присутніх до активної взаємодії, використовуючи кейс-методи та ситуативні аналізи, які дозволили учасникам зануритися у реальні сценарії роботи конференц-перекладача.

Завершивши зі збагаченням професійного багажу учасників, захід вкотре підтвердив зобов’язання університету підтримувати високі освітні стандарти та сприяти міжнародній інтеграції у сфері вищої освіти.

photo1713167277 (1) photo1713167277 (2) photo1713167277 (3) photo1713167277