ШЛЯКБИТРАФ — ПЕРЕКЛАД ІГОР УКРАЇНСЬКОЮ ШЛЯХЕТНО ТА ВЛУЧНО!

8 жовтня 2021 року, студенти та викладачі кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу взяли участь у ZOOM конференції з локалізації та перекладу ігрового контенту.

Громадська організація «Локалізаційна спілка «Шлякбитраф», також SBT Localization Team, зареєстрована 1 липня 2018 року. Головною метою організації є популяризація ігрової культури та просвітницька робота у цьому напрямі, створення українського ігрового контенту та просування його використання споживачам, розширюючи цим український медіа-ринок. Засновниками організації стали Олексій Іванов, Ольга Хмельницька та Софія Шуль.

Game translatioin gametrans(1) gametrans(2) gametrans