12.10.2021 Відкрите заняття асистента кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу Таран С.О.

12.10 о 8:20 було проведено відкрите заняття асистента кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу Таран Світлани Олегівни. Пара “Основної мови” проведено за розкладом у 143 групі. Повторювали фразеологізмів та фразові слова, а також розглядали тему “Цикл життя”. Виклажач використовувала сучасні методи до навчання (communicative approach, ICQs, delayed feedback, ect). Інтерактивне залучення студентів відбувалось за допомогою Mentimeter, Telegram and Google Meet chat. Викладач додатково залучила тему з психології, що сприяло міждисциплінарному підходу до навчання.

12.10 21