12.10.2021 Відкрите заняття доцента кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу Беженар І.В.

12 жовтня 2021 р. о 13:00 у 541-542 групах доцент кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу Беженар Ірина Володимирівна провела відкриту лекцію в рамках курсу “Методика навчання фахових дисциплін у вищій школі”. Підчас опрацювання теми  “План заняття з іноземної мови / перекладу та його аналіз” розглянуто принципи укладання планів практичних занять з перекладу та з  іноземної мови для майбутніх перекладачів, а також особливості їх організації, змістового наповнення і способи реалізації різних типів завдань в аудиторній та позааудиторній підготовці магістрів. Належну увагу приділено обговоренню питань аналізу та написанню рецензії на заняття.

photo1634044163 photo1634044184 photo1634044209