1 грудня 2021 року відбулося чергове онлайн засідання Творчої Лабораторії Перекладача. Студенти старших курсів не лише отримали змогу протестувати новий вид вправ на розвиток пам’яті, уваги та швидкості говоріння, але й успішно виконали усний переклад натхненної промови. Приємним відкриттям стало уміння студентів передавати емоції мовця, що перетворило онлайн зустріч на вдалий симбіоз професійної майстерності майбутніх усних перекладачів та виразної артистичності відтворення тексту перекладу. Без сумніву, усний переклад – це не лише віртуозна техніка, але й ефектне мистецтво.

Знімок екрана (198)

Знімок екрана (199)