XIII Міжнародна наукова конференція

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Спілка германістів України

Університет штату Пенсильванія (США)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взятии участь у ХIII Міжнародній науковій конференції «Актуальні проблеми романо-германської філології та перекладу» яка відбудеться в Чернівцях 7-8 травня 2020 року на  факультеті іноземних мов Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Пріоритетним є обговорення проблем та новітніх тенденцій в романо-германській філології, термінознавстві, перекладознавстві, методиці навчання іноземних мов та перекладу.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Термінознавство та проблеми галузевого перекладу
  2. Семантичні дослідження в мові.
  3. Перекладацька традиція та перекладознавство.
  4. Лінгвокогнітивний вимір мовних досліджень.
  5. Методика викладання іноземної мови та перекладу.

Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька.

Важливо! Для учасників конференції є дві можливості для опублікування результатів своїх наукових досліджень: стаття у Науковому віснику ЧНУ, серія „Германська філологія” , що належить до переліку фахових видать МОН України (Див. вимогита статті у колективній монографії «Multidimensional Space of Philological  Studies» (див. вимоги).

Офіційне запрошення до участі у конференції буде надіслане разом із другим інформаційним повідомленням.

Матеріали просимо надіслати до 15 березня 2020 року на електронну адресу оргкомітету

conferenceclt2020@gmail.com:

1. Анкету учасника конференції (посилання). Заповнити анкету онлайн.
  2. Матеріали, оформлені згідно з вимогами.

3.Відскановану копію (або фотокопію) квитанції про оплату вартості публікації  та реєстраційний внесок (160 грн). Одноосібні публікації для докторів наук та професорів безкоштовні

1. Аспірантів та студентів просимо надіслати фотокопію завіреної рецензії наукового керівника.

ОПЛАТА за публікацію разом з оргвнеском здійснюється на картковий рахунок у ПАТКБ Приват Банк № 5168 7573 43314961 (власник–Косенко Анна Володимирівна)  до початку роботи конференції зазначивши П.І.Б автора. Для зручності обробки платежів прохання здійснювати оплату через касу або термінал будь-якого відділення ПриватБанку.

УВАГА! Автоматичне розсилання збірників з матеріалами конференції по Україні не передбачається. Якщо Ви не зможете особисто взятии участь у конференції, оргкомітет надішле Вам збірник разом із сертифікатом учасника кур’єрською службою Нова пошта за рахунок отримувача.

Відповідальний секретар оргкомітету: к.ф.н.,доц. Косенко Анна Володимирівна тел. +38 095 22 12511