Міжнародний проєкт в співпраці з університетом Людвігсбурга

У вересні 2023 року студенти кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу отримали запрошення щодо участі у міжнародному проєкті від кафедри англійської мови партнерського університету м. Людвігсбург.

Під час стажування у листопаді-грудні 2022 року в Педагогічному університеті м. Людвігсбург (у рамках програми “Digital Umbrella for Ukrainian Foreign Language Teachers“) к.філол.н., доцент Ольга Бешлей (кафедра англійської мови) та к.філол.н. Юлія Головащенко (кафедра комунікативної лінгвістики та перекладу) обговорили з професором Гьотсом Швабом (Prof. Goetz Schwab) можливість залучити студентів факультету іноземних мов до навчальної дисципліни-проєкту «Міжкультурна комунікація».

На кафедрі англійської мови в Педагогічному університеті м. Людвігсбург студенти співпрацюють з ізраїльськими колегами, де обговорюють різноманітні культурні аспекти і проблеми німецького й ізраїльського народів. Цього листопада до команди проєкту долучаться й студенти кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу, де вони зможуть представити українські культурні традиції. Протягом 6 тижнів вони будуть підключені до платформи Moodle Людвігсбурзького педагогічного університету і виконувати спільні завдання курсу.

У перспективі очікується посилення співпраці з німецькими колегами та розробка спільних навчальних проектів.