08.05 Зустріч з представником ІТ кластеру Чернівців, Дмитром Шкільнюком

08.05 о 13:00 в авдиторії 101 відбулася зустріч з представником ІТ кластеру Чернівців, Дмитром Шкільнюком. На зустрічі студенти факультету мали змогу послухати про стан ІТ індустрії в Україні та регіоні, дізнатися про успішні Українські стартапи, познайомитися з посадами та потребами ринку, зокрема про потребу в кваліфікованих перекладачах та знавцях іноземних мов. Також на зустрічі студенти могли дізнатися переваги роботи в ІТ індустрії, дізнатися про її стан під час повномасштабного вторгнення росії, а також задати питання які їх цікавили.
Дякуємо Дмитру за цікаву лекцію і сподіваємося на посилення співпраці!

Посилання на презентацію