Вебінар з перекладачем О.Бондаренком в рамках Літньої школи перекладу з транскреації

26 листопада 2020 року студенти 3-6 курсів та  викладачі кафедри взяли участь у вебінарі з перекладачем О. Бондаренкомв рамках Літньої школи перекладу з транскреації. Лектор зустрічі – перекладачка та транскреаторка Ніна Заттлер-Ховдар (Австрія), авторка книг «Translation – Transkreation» (2016) та «Get fit for the future of transcreation» (2019). Основні питання, які розглядались на лекції: поняття «транскреація»; відмінності між транскреацією та галузевим / літературним перекладом; вміння та навички необхідні для здійснення вдалої транскреації,  а також їхній розвиток.