Лекція для студентів Пенсильванського університету та студентів кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу

Професор Алла Пермінова у своїй лекції для студентів Пенсильванського університету торкнулася питань взаємодії теорії та практики перекладацького процесу. У дискусії взяли участь також проф. М. Найдан ( США), С. Буджак- Джоунз (США), А.Пермінова (Іспанія), викладачі та студенти  кафедри комунікативної лінгвістики ЧНУ та американські студенти. Важливими проблемами, які викликали неабиякий інтерес були: компетентності та вміння перекладача, проєктний менеджмент, культурні аспекти перекладу, труднощі та шляхи їх подолання   у перекладацькому процесі.
Снимок экрана (247)Снимок экрана (243)