Лекція Леоніда Черноватого

Тема лекції: “Особливості тексту оригіналу та їхній вплив на якість перекладу з аркушу”

Chernovatyj

15 травня 2024 року на кафедрі Комунікативної Лінгвістики та Перекладу відбулася лекція Леоніда Черноватого, доктора педагогічних наук і професора кафедри перекладознавства імені Миколи Лукаша Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Університету імені Матея Бела, Словаччина.

Chernovatyj1

Під час лекції на тему “Особливості тексту оригіналу та їхній вплив на якість перекладу з аркушу” Леонід Черноватий поділився своїм багаторічним досвідом та науковими дослідженнями в галузі перекладознавства. Він висвітлив ключові аспекти, які впливають на якість перекладу, зокрема, структурні особливості оригінального тексту, стилістичні елементи та культурні контексти. Лекція викликала жвавий інтерес серед присутніх, які активно задавали питання та обговорювали почуте.

Chernovatyj2

Захід пройшов у теплій та науково-сприятливій атмосфері, сприяючи обміну знаннями та досвідом між фахівцями в галузі лінгвістики та перекладу.