Зустріч з питань академічної доброчесності

У п’ятницю, 23 жовтня 2020 р. об 11 годині відбулася зустріч викладачів та студентів-магістрів кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу, під час якої обговорювалися питання академічної доброчесності. Зі вступним словом виступив завідувач кафедри Василь Бялик. До студентів звернулися відповідальна за перевірку у програмі Unicheck Світлана Таран, голова методичної ради факультету Ірина Беженар, а також керівники наукових робіт. Після цього відбулося обговорення питань академічної доброчесності у форматі Q&A.

image (1) image (2) image (3) image

Запис зустрічі можна переглянути за наступним посиланням