11 листопада о 16:00 на факультеті іноземних мов Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться на платформі онлайн-зустріч з Данилом Созонтовим – досвідченим перекладачем та власником бюро перекладів «Мовний Дім Созонтова LITERA».

Тема зустрічі: «Сучасний ринок перекладацьких послуг: вимоги, перспективи, напрями розвитку».

Запрошуємо до участі викладачів, студентів 3-5 курсів спеціальності «035 Філологія» та всіх охочих, кому цікаво дізнатися про:

• «поліглотство» – талант від Бога чи результат безупинного саморозвитку особистості?
  • значення професії перекладача в умовах сьогодення;
  • виклики та завдання перекладача на сучасному ринку праці;
  • складові перекладацької компетентності усного та письмового перекладача;
  • яке майбутнє чекає на професію перекладача.

Посилання на відеоконференцію у Google Meet: https://meet.google.com/pem-kzsn-tfh

зображення_viber_2020-11-05_15-34-53