9 листопада студенти та викладачі кафедри долучились до онлайн-зустрічі із потенційними стейкхолдерами – представниками компанії Global IT Support

зображення_viber_2020-11-09_20-03-47

9 листопада студенти та викладачі кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу долучились до онлайн-зустрічі із потенційними стейкхолдерами – представниками компанії Global IT Support. Коло обговорених питань стосувалося основних напрямів роботи компанії, вимог до рівнів володіння іноземними мовами працівниками компанії та можливостей подальшого працевлаштування студентів факультету іноземних мов на вакантні посади у компанії.