Співпраця з громадськими організаціями та популяризація англійської мови

Цієї середи, 10 березня, о 19:00 у передачі «Суть речей» на Радіо 10 говоритимуть про:

Безоплатне вивчення англійської, курси фінансової грамотності та профорієнтації.

Гості студії: Віталій Яремчук, директор Освітньо-культурного простору «Гончаренко центр Чернівці» та Світлана Таран, викладач англійської кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу, факультету іноземних мов ЧНУ.

Слухачам розкажуть про критерії відбору на навчання, про те чи можна провести власний захід у “Гончаренко центрі” та що для цього потрібно.

Запрошуємо приєднуватися до нашого ефіру. Вмикайте приймачі, налаштовуйтесь на хвилю 103,2 FМ, у Вижниці це хвиля: 104,4 FM, у Сторожинці: 107,5 FМ, або шукайте нас на radio10.ua.

Свої питання ви можете залишити у коментарях або запитати гостей особисто. Телефон студії: 050-103-103-2.