ЯКІ ДИСЦИПЛІНИ ОБРАЛИ СТУДЕНТИ 3 КУРСУ НА НАСТУПНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК?

На початку березня 2021 року студенти 3 курсу кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу проходили опитування (анкетування) з приводу дисциплін вільного вибору на 4 курс. Анкетування відбувалося на сайті кафедри. З силабусами дисциплін вільного вибору студенти могли ознайомитись теж на сайті кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу.

Варто відзначити, проголосували всі студенти 3 курсу (95 людей).

Дисциплінами вільного вибору студентів були наступні:

• на 7 семестр 2021 рік студенти обирали 2 дисципліни (Послідовний переклад АБО Перекладацький скоропис) та (Основи професійної діяльності перекладача АБО Інноваційні технології перекладу)
  • на 8 семестр 2022 рік студенти обирали 1 дисципліну (Синхронний переклад АБО Переклад ділового мовлення)

1 3 2

Результатом переважної більшості вибору студентів стали наступні дисципліни: послідовний переклад, основи професійної діяльності перекладача та синхронний переклад.

Результати вільного вибору дисциплін студентами 3 курсу по групам підраховано та висвітлено у вигляді таблиці.

341 група Послідовний переклад Основи професійної діяльності перекладача Синхронний переклад
342 група Послідовний переклад Основи професійної діяльності перекладача Синхронний переклад
343 група Послідовний переклад Основи професійної діяльності перекладача Переклад ділового мовлення
344 група Послідовний переклад Основи професійної діяльності перекладача Синхронний переклад
345 група Перекладацький скоропис Інноваційні технології перекладу Переклад ділового мовлення
346 група Послідовний переклад Основи професійної діяльності перекладача Синхронний переклад
347 група Послідовний переклад Основи професійної діяльності перекладача Синхронний переклад

Для підтвердження прозорості голосування можна перейти за цим посиланням та переглянути результати.